صنایع سنگ نصر

تولید کننده نسل جدید پروفیل های سنگی

Image is not available

ما مجموعه ای تولیدی با فناوری روز دنیا هستیم
برای طراحی ، تولید و اجرای نمای سنگی خانه شما.

چرا ما ؟

طراحی

Image is not available

تولید سنگ تایل

Image is not available

سی ان سی و ابزار

Image is not available

اجرای نما

Image is not available
چه کار هایی انجام می دهیم
چرا ما ؟
Slider

 

خانه رویایی داشته باشید!

فضای زندگی شما بوم نقاشی شماست. فرصتی است تا شما علایق، احساسات و شخصیت خود را در آن ابراز کنید. فضایی است که شما عزیزان خود را در آن پذیرایی می کنید . لذا برای ساخت ان اعتماد و  انتخاب درست شما به کادری مجرب موجب به ثمر رسیدن هدف شما می شود.
مجموعه ما با دراختیار داشتن طراحان و معماران قوی با شناخت از متریال های موجود در بازار و همچنین دارای توان تخصصی لازم جهت اجرای پروژه های شما به این هدف سوق می دهد .
گروه معماری ما متشکل از معماران توانمند وخلاق است که روند طراحی پروژه ها را طبق به روزترین متدها و استانداردها ی طراحی طی نموده و طراحی پروژه ها را با هر نوع کاربری ونیز سلایق کارفرمایان محترم به فنی ترین صورت ممکن وبا به کارگیری نرم افزار های به روز معماری و در نظر گرفتن سهولت اجرا به انجام می رساند.
این گروه دارای توان تخصصی لازم جهت اجرای پروژه های شما نیز می باشد

برای دیدن برخی از طراحی های ما اینجا کلیک کنید.    

 

ما به افکار شما شکل می دهیم!

ابزار آلات مدرن کامپیوتری وترکیب آن با ماشین آلات فراراوری سنگ، افق های جدیدی را در زمینه معماری ، طراحی و هنرهای نمایشی گشوده اند. استفاده از این ابزار قدرت جدیدی را برای بیان هنری به ارمغان آورده است، به این ترتیب به خلاقان اجازه می دهند زبان های جدیدی را به طوری که در گذشته مشکل بوده است، بیان کنند. مجموعه ما مفتخراست با استفاده از کارشناسان زبده وتکلونوژی  روز دنیا  سنگ متفاوت از گذشته تولید می کند . ما شریک ایده آل برای طراحان و شرکت هایی هستیم که به دنبال محقق کردن ایده های نو و خلاقانه خود هستند. ما بر این باوریم که نوآوری لازمه  به جلو حرکت کردن است و با خدمات عالی، بی عیب و نقص و منحصر به فرد بستر ایده شما را فراهم سازیم.

 

متفاوت تولید می کنیم!

هر سنگی زیباست و تولید سنگ هنر است . فقط باید آن را شناخت و درست و مناسب فراوری کرد ، سنگ ها بسته به نوع و جنس آنها و تخلل و بافت آنها مناسب کارهای متفاوت هستند . مجموعه ما علاوه بر شناخت این مهم ، روش های  مدرن و متفاوتی را در پیش گرفته که باعث خاص و متمایز شدن محصول تولیدی می شود.
مجموعه ما با تولید سنگ های مطرح ایران (دره بخاری ، آتش کوه ، عباس آباد ، تکاب، مرمر، دهبید،چشم شیردوش،هرات  ...) کیفیت کار شما را تضمین می کند .
مجموعه ما ایده های نو شما مشتری های گرامی را اجرایی می کند.

 

 

اجرا را به ما بسپارید تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید!

نمای ساختمان همچون جامه ای بر تن ساختمان می باشد .نما حاکی از موقعیت فرهنگی سازندگان ساختمان است و نشانگر میزان نظم در ساختمان، امکانات و ذوق تزیین و خانه آرایی، طراح و مالک است. یک نما به مثابه معرفی وضعیت ساکنان ساختمان در بین عموم است. نما در واقع صورت ساختمان و بهترین بیان حالتی است که فرد طراح یا مالک از خود در برابر بیرون دارد.
مجموعه ما در اختیار داشتن تمام عوامل ساخت یک ساختمان اعم از طراحی ، تولید و تیم اجرا  موجب می شود دقدقه شما مشتریان گرامی مشکلات حین طراحی و اشتباهات رایج تولید به واسطه محاسبات طراحان را و همچنین مشکلات عملیاتی اجرا را کاهش می دهد. در نتیجه ساختمان شما با هزینه کمتر و سرعت اجرای سریعتر تمام می شود ،